Verras me
Terug naar account
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)

Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 240

Omschrijving van het lot


Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl.

Hem en haar. 

20ste eeuw. 

Product details
Titel

Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)

Afmetingen

64 x 66 x 92 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

631

Lot ID

18577

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)
Een paar armstoelen, gesculpteerd hout afgewerkt met stof in Lodewijk XVI stijl. (D:64 x W:66 x H:92 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een Japanse 'Tansu' kleerkast, hout gemonteerd met metaal. (L:43 x W:111 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Henry VAN DE VELDE (1863-1957) 'Trein Coupé bank, 2de Klasse'. (L:105 x W:130 x H:195 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

MEUBELEN
Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een antieke 'Secretaire', Frankrijk, Empire periode. 19de eeuw. (L:57 x W:101 x H:147,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600