Een Chinese vaas afgewerkt met een hofdame en kinderen. 19de/20ste eeuw. (H:58 x D:22 cm)
Hamerprijs: € 240
Titel | Een Chinese vaas afgewerkt met een hofdame en kinderen. 19de/20ste eeuw. (H:58 x D:22 cm) |
Hoogte | 58 cm |
Diameter | 22 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 549 |
Lot ID | 18526 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese vaas, Famille Rose met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose. (D:23,4 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000