Georges FREDERIC (1900-1981) 'Mercator' olie op doek. 1967. (W:80 x H:60 cm)

Hamerprijs: € 300

Georges FREDERIC (1900-1981) 'Mercator'

Een schilderij, olie op doek.

Getekend en gedateerd rechts onderaan, 1967.

Georges FREDERIC (1900-1981)

80 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

917

18352

Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981)

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Portret van Sophie Genovieve, Olie op doek. Oostende, 1856. (W:65 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

José CABALLERO (1916-1991) 'A Astride Leaning Torso' 1974. (W:126 x H:196 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op Venetië, Italië' 1930. (W:75 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Le repas de l'été' 1990. (W:100 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Délion (XIX) 'De Paardenkar' olie op paneel. (W:26 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'. (W:70 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700