Twaalf kerkkandelaars, verguld messing. 20ste eeuw. (H:53 x D:23 cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Twaalf kerkkandelaars, verguld messing. 20ste eeuw. (H:53 x D:23 cm) |
Hoogte | 53 cm |
Diameter | 23 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 251 |
Lot ID | 18338 |
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600