Een lezenaar, brons in neogotische stijl en afgewerkt met velours. Circa 1900. (D:25 x W:44 x H:33 cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een lezenaar, brons in neogotische stijl en afgewerkt met velours. Circa 1900. (D:25 x W:44 x H:33 cm) |
Afmetingen | 25 x 44 x 33 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 202 |
Lot ID | 18334 |
Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600