Sarreguemines, een dienbord met Japans decor, gedateerd December 1863. (D:28,5 x W:47 cm)
Lot 605

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Sarreguemines, een dienbord met Japans decor.

Transferprint.

Gedateerd December 1863. Achteraan gemerkt.

Lengte

28,5 cm

47 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

605

18304

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een Chinese Celadon vaas en gemberpot met blauw-wit decor, dubbel Xi en Floraal. 19de/20ste eeuw. (H:59 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas, decor 'Waterbuffel met Vissers'. (H:57 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Japanse Imari scheerkom, 18de/19de eeuw. (H:6,5 x D:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose. (D:23,4 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340