Titel | Sarreguemines, een dienbord met Japans decor, gedateerd December 1863. (D:28,5 x W:47 cm) |
Lengte | 28,5 cm |
Breedte/diepte | 47 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 605 |
Lot ID | 18304 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een Chinese Celadon vaas en gemberpot met blauw-wit decor, dubbel Xi en Floraal. 19de/20ste eeuw. (H:59 x D:25 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 150 - 250