Adrien-Joseph HEYMANS (1839-1921) 'Landschap' olie op paneel. (W:46 x H:33 cm)

Hamerprijs: € 340

Adrien-Joseph HEYMANS (1839-1921) 'Landschap'

Een schilderij olie op paneel.

Getekend rechts onderaan.

Adrien-Joseph HEYMANS (1839-1921)

46 cm

33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

848

18271

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Anton ROOSKENS (1906-1976) 'Nuages Bleues'. (W:75,5 x H:92,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pierre BASTIN (1939) 'Galoperend Paard'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Julien CÉLOS (1884-1953) 'Beaumont sur l'Oise (France)'. (W:41 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert CAULLET (1875-1950) 'Op stap met vee' 1912. (W:89 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935. (W:75 x H;55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Stadszicht bij kunstlicht'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500