Ebel Classic Hexagon, een herenpolshorloge met zwarte wijzerplaat. Doos en papieren. 2014 (W:4,1 cm)
Hamerprijs: € 500
Titel | Ebel Classic Hexagon, een herenpolshorloge met zwarte wijzerplaat. Doos en papieren. 2014 (W:4,1 cm) |
Breedte/diepte | 4,1 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 692 |
Lot ID | 18220 |
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
Schattingsprijs: € 500 - 1.000