Titel | Drie stuks kunstglas, 'Cabbage' gemerkt Portieux, Frankrijk. 20ste eeuw. (H:11 x D:17 cm) |
Hoogte | 11 cm |
Diameter | 17 cm |
Schattingsprijs | € 120 - € 180 |
Lot nummer | 452 |
Lot ID | 18130 |
Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen. (H:19,1 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal. (H:23 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250