Een schouwklok met figuur van een galante dame, vuurverguld brons, Empire, 19de eeuw. (D:13 x W:32,5 x H:44 cm)

Hamerprijs: € 800

Een schouwklok met figuur van een galante dame.

Vuurverguld brons. Halfuurslag en touwtjesslinger.

19de eeuw.

13 x 32,5 x 44 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

752

17918

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500