Een schouwklok met figuur van een galante dame, vuurverguld brons, Empire, 19de eeuw. (D:13 x W:32,5 x H:44 cm)
Hamerprijs: € 800
Titel | Een schouwklok met figuur van een galante dame, vuurverguld brons, Empire, 19de eeuw. (D:13 x W:32,5 x H:44 cm) |
Afmetingen | 13 x 32,5 x 44 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.000 |
Lot nummer | 752 |
Lot ID | 17918 |
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 800 - 1.200