Verras me
Terug naar account
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)

Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 260

Omschrijving van het lot


Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. 

Product details
Titel

Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)

Afmetingen

93 x 93 x 63 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

653

Lot ID

17859

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)
Een salontafel afgewerkt met mythologische figuren en een groen marmer blad. 20ste eeuw. (D:93 x W:93 x H:63 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl. (L:35 x W:80 x H:140 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

MEUBELEN
Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een Relax zetel, bureaustoel en ottoman, Leder en hout, Chesterfield. (L:84 x W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800