Titel | Drie antieke schenkkannen, grès, waarschijnlijk Duitsland, 18de eeuw. (H:28 x D:14 cm) |
Hoogte | 28 cm |
Diameter | 14 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 146 |
Lot ID | 17810 |
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500