BMF/NAGEL, een collectie van 9 mid-century kandelaars. (H:6 x D:9 cm)
Hamerprijs: € 150
Titel | BMF/NAGEL, een collectie van 9 mid-century kandelaars. (H:6 x D:9 cm) |
Hoogte | 6 cm |
Diameter | 9 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 328 |
Lot ID | 17804 |
Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500