PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw. (H:16 x D:23,5 cm)
Lot 137

Schattingsprijs: € 300 - € 500

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Handgeschilderd polychroom porselein, 20ste eeuw.

16 cm

23,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

137

17708

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300