Een commode 'Mazarin' In de stijl van Thomas HACHE (1664-1747). (L:67 x W:125 x H:82 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 20.000

Een commode 'Mazarin' In de stijl van Thomas HACHE (1664-1747).

Rijk afgewerkt met marqueterie 'Au Jasmin'. Gemonteerd met ormolu brons en staande op bokkenpoten.

67 x 125 x 82 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 25.000

Lot nummer

211

17144

Een gelijkaardige commode werd verkocht bij Artcurial, 19 maart 2014 - Lot 26 - €132 000

Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode
Een commode

Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 800