Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht' olie op paneel. 1898. (W: 32 x H: 42,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 240

Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht'

Een schilderij, olie op paneel.

Gesigneerd en gedateerd 1898

32 cm

42,5 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

186

16346

Frédéric HENRIET (1826-1918)
Frédéric HENRIET (1826-1918)
Frédéric HENRIET (1826-1918)
Frédéric HENRIET (1826-1918)
Frédéric HENRIET (1826-1918)
Frédéric HENRIET (1826-1918)
Frédéric HENRIET (1826-1918)
Frédéric HENRIET (1826-1918)

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alphons VERMEIR (1905-1994) 'Straatzicht onder avondlicht' 1962. (W:79 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

August 'SEDLACEK' STEPHAN (1868-1936) 'Preparing for the hunt'. (W:142 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ferdinand II DE BRAEKELEER (1828-1857)(attr.) 'De Muziekles' olie op doek. (W:25 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Boerderij landschap'. (W:120 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) 'Zeezicht' (W:30 x H40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877. (W:80 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600