Titel | Een schouwklok 'De Ontvoering Van Europa', gesculpteerde albast. 19de eeuw. (L: 14,5 x W: 28 x H: 52 cm) |
Afmetingen | 14,5 x 28 x 52 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 731 |
Lot ID | 16304 |
Restauraties.
Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500