Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 60
Titel | Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm) |
Afmetingen | 40 x 40 x 62 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 75 |
Lot nummer | 632 |
Lot ID | 16217 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van bonsai en bloemen. (H:56 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar Chinese borden en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw. (D:13,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500