Verras me
Terug naar account
Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)

Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 60

Omschrijving van het lot


Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. 

Product details
Titel

Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)

Afmetingen

40 x 40 x 62 cm

Veilingsdatum

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

632

Lot ID

16217

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)
Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)
Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)
Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)
Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)
Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)
Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)
Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)
Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)
Een Oosterse staander gemaakt uit hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 40 x W: 40 x H: 62 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Tien Chinese Famille Rose borden, een 'Karperbord' en bloemen. Kangxi en later. (D:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van bonsai en bloemen. (H:56 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een paar Chinese borden en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw. (D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

AZIATISCH
Een paar vazen en een schaal, Japans Imari porselein. (H:25 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een grote Chinese vaas met decor van Kippen en Flora. (H:59 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een Japanse porseleinen vaas, afgewerkt met rood en goud lakwerk. Meji periode. (H:61 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500