W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. (W: 17 x H: 29,5 cm)
Lot 718

Schattingsprijs: € 200 - € 300

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

17 cm

29,5 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

718

16130

W. FULLER (XIX-XX)
W. FULLER (XIX-XX)
W. FULLER (XIX-XX)
W. FULLER (XIX-XX)
W. FULLER (XIX-XX)
W. FULLER (XIX-XX)
W. FULLER (XIX-XX)
W. FULLER (XIX-XX)
W. FULLER (XIX-XX)
W. FULLER (XIX-XX)
W. FULLER (XIX-XX)

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'. (L:15 x W:13 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300