Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.
23 en 24 November 2022

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' een schilderij, olie op doek. Achteraan gemerkt 'Floralien Nr. 832'

Henry ROLAND (1919-2000)

93 cm

75 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

16058

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 150 - 250

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)