Ibrahim KODRA (1918-2006) 'Chittarista'. (W: 16 x H: 27 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 170
Titel | Ibrahim KODRA (1918-2006) 'Chittarista'. (W: 16 x H: 27 cm) |
Breedte/diepte | 16 cm |
Hoogte | 27 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 213 |
Lot nummer | 847 |
Lot ID | 15979 |
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Schattingsprijs: € 600 - 800
Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300