Alexander CALDER (1898-1976) 'Compositie' een lithografie, 1965. (W: 19 x H: 25 cm)

Hamerprijs: € 400

Alexander CALDER (1898-1976) 'Compositie' een lithografie, 1965

Alexander CALDER (1898-1976)

19 cm

25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

55

14765

Alexander CALDER (1898-1976)

Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

August KNIP (1819-1859/60) 'Landschap met windmolen'. (W:32,5 x H:24,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'De Rivier' olie op doek. (W:76 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) 'Zeezicht' (W:30 x H40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Géo BERNIER (1862-1918) 'Au Paysage De L'Yser'. (W:75 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jan VAN DER LOO (1908-1978) 'Bloemenvaas'. (W:38 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Neige Environ de Bruges' 1940. (W:55,5 x H:40,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300