Isidore BONHEUR (1827-1901) 'Merrie en haar veulen' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons (18,5 x 40 x 30,5cm)
21 en 22 september 2022

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Isidore BONHEUR (1827-1901) 'Merrie en haar veulen' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons, gemonteerd op een met zwarte marmer afgewerkte sokkel. Gemerkt I. Bonheur, en 'Peyrol' voor Hippolyte Peyrol, de neef van Isidore Bonheur, waarschijnlijk de gieterij. 19de eeuw. afmetingen inclusief basis.

Isidore BONHEUR (1827-1901)

18,5 x 40 x 30,5 cm

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

14419

Pierre CHENET (XX-XXI) 'ijsbeer', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre CHENET (XX-XXI) 'Stier' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)(naar) 'Paarden' een collectie van twee jonge bronzen beelden.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een set van 2 jonge bronzen beelden van paarden. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jef LAMBEAUX (1852-1908)(naar) 'Les Lutteurs' een paar beelden gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar leeuwen op een sokkel, gemaakt uit gepatineerd en verguld brons in empire stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Afrikaanse Jongen' een levensgroot beeld gemaakt uit terracotta. (H:148,5cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000