Een antieke houtsculptuur gebruikt tijdens de tweede wereldoorlog.  (W:23 x H:31 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 500

Een antieke houtsculptuur gebruikt tijdens de tweede wereldoorlog.

23 cm

31 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

239

13851

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar decoratieve 'Vliegtuig propellers'. (L:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300