Een collectie van 3 stuks Japanse faience, Satsuma stijl. (38 x 22 cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 240

Een collectie van 3 stuks Japanse faience, een paar vazen en een brûle parfum, Satsuma stijl. 20ste eeuw.

38 cm

22 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

40

13562

Restauratie aan de voet van de brûle parfum. Chip aan één van de Foo honden.

Vier schalen en twee vazen, Japan, Imari. 19de en 20ste eeuw. (H:34,5 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie Chinese en Japanse theepotjes, blauw-wit decor. (W:20 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Oosterse hardhouten gesculpteerde staander met drakendecor. (W:42 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Japanse Imari scheerkom, 18de/19de eeuw. (H:6,5 x D:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. (H:46 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar Chinese Nanking vazen, decor met gevechtscènes. (H:44 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300