Een collectie van 3 stuks Japanse faience, Satsuma stijl. (38 x 22 cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 240
Titel | Een collectie van 3 stuks Japanse faience, Satsuma stijl. (38 x 22 cm) |
Hoogte | 38 cm |
Diameter | 22 cm |
Veilingsdatum | 20/04/2022 - 21/04/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 40 |
Lot ID | 13562 |
Restauratie aan de voet van de brûle parfum. Chip aan één van de Foo honden.
Vier schalen en twee vazen, Japan, Imari. 19de en 20ste eeuw. (H:34,5 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Oosterse hardhouten gesculpteerde staander met drakendecor. (W:42 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300