Mario BELLINI (1935) 'Amanta' for C&B Italia, gemaakt uit Fiberlite (69 x 69 x 35cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 150

Mario BELLINI (1935) 'Amanta' for C&B Italia, gemaakt uit Fiberlite.

Mario BELLINI (1935)

69 x 69 x 35 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

1036

13449

Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Deknudt, twee spiegels. Verguld hout. (W:79 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een uitschuifbare salontafel, bijgevoegd een bankje. Lakwerk en houtfineer inlegwerk. (L:110 x W:145 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500