Een uitzonderlijk beeld van Bacchus, gemaakt uit gesculpteerd witsteen. 18de eeuw. (30 x 42 x 57cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 1.500
Titel | Een uitzonderlijk beeld van Bacchus, gemaakt uit gesculpteerd witsteen. 18de eeuw. (30 x 42 x 57cm) |
Afmetingen | 30 x 42 x 57 cm |
Veilingsdatum | 20/04/2022 - 21/04/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.875 |
Lot nummer | 522 |
Lot ID | 13209 |
Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300