Paul PERMEKE (1918-1990) 'Landschap' een lithografie, 23/150 (52 x 42 cm)

Hamerprijs: € 100

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Landschap' een lithografie, 23/150

Paul PERMEKE (1918-1990)

52 cm

42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

715

11206

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Gaston THEUNINCK (1900-1977) 'Abstract Landschap' een schilderij, olie op doek. (120 x 80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'De Gitaarspeler' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Keith HARING (1958-1990)(attr.) 'Winthrop Street' een gehandtekend bord uit de New Yorkse metro. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

André BOGAERT (1920-1986) 'Abstract figuur' olie op board. 1960.

Schattingsprijs: € 200 - 300