Paul PERMEKE (1918-1990) 'Landschap' een lithografie, 23/150 (52 x 42 cm)

Hamerprijs: € 100

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Landschap' een lithografie, 23/150

Paul PERMEKE (1918-1990)

52 cm

42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

715

11206

Meer van deze artiest

Paul PERMEKE (1918-1990)
Paul PERMEKE (1918-1990) 'Winterlandschap met boerderij'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul PERMEKE (1918-1990)
Paul PERMEKE (1918-1990) 'Winter'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul PERMEKE (1918-1990)
Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul PERMEKE (1918-1990)
Paul PERMEKE (1918-1990) 'Winter' 1986.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zeilboten'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Dame'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'De Markt van Roeselare'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Luis CABALLERO (1943-1995) 'Zonder Titel' 1987.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Léon DEVOS (1897-1974) 'Tête de Femme'

Schattingsprijs: € 300 - 500