Paul PERMEKE (1918-1990) 'Landschap' een lithografie, 23/150 (52 x 42 cm)

Hamerprijs: € 100

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Landschap' een lithografie, 23/150

Paul PERMEKE (1918-1990)

52 cm

42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

715

11206

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Carlo DE BROUCKÈRE (1920) 'Figuren op de dijk'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek schilderij 'De Kroning van Maria' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jef VAN TUERENHOUT (XX) 'Figuur'.

Schattingsprijs: € 150 - 250