Een collectie van 2 ciborie, waarvan 1 gemerkt A800 en 1 niet gemerkt (H:16cm)
Lot 787

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een collectie van 2 ciborie, waarvan 1 gemerkt A800 en 1 niet gemerkt. Zilveren Ciborie brutogewicht: 313g.

16 cm

11,2 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

787

10218

Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 2 mid-century monstransen, waarvan 1 gemerkt 1964. (H:46cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een fragment van een kazuifel met geborduurde afbeelding van Jacobus Minor. Eerste helft 16de eeuw. (H:50cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Franse neogotische zilveren kelk, met pateen en lepel. (H:21cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een neoromaanse kelk gemaakt uit zilver, met afbeeldingen van heilige figuren (H:20cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een grote Piëta gemaakt uit gesculpteerd hout, periode 1922. (H:101cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een rijk versierde houtsculptuur van een paus of Heilige met mijter en staf

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500