Een collectie van 2 ciborie, waarvan 1 gemerkt A800 en 1 niet gemerkt (H:16cm)

Hamerprijs: € 340

Een collectie van 2 ciborie, waarvan 1 gemerkt A800 en 1 niet gemerkt. Zilveren Ciborie brutogewicht: 313g.

16 cm

11,2 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

787

10218

Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 250 - 350

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200