Jaak VAN DEN SEYLBERGH (1884-1960) 'Boerderij' een mixed media op papier. (65 x 57 cm)

Hamerprijs: € 50

Jaak VAN DEN SEYLBERGH (1884-1960) 'Boerderij' een mixed media op papier.

65 cm

57 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

600

10136

Jaak VAN DEN SEYLBERGH (1884-1960)

René HANSOUL (1910-1979) 'De Alchemist met een Memento Mori' (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 14/06/1825. (W:155 x H:155 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Guy BERBÉ (1937) 'Les Compasses' 1971. (W:52 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)(Attr.) 'Herder met schapen' twee pendant schilderijen (W:60 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie. (W:19,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976. (W:30 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

G. Bakker (XX) 'Bloemenmarkt', olie op doek. (W:133 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Léon BONNAT (1833-1922) 'Napolitaine Au Palais Farnese' 1867. (W:27 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600