Schilderijen kopen & verkopen bij Flanders Auctions

Aquarellen, tekeningen, schilderijen, Old Masters, sculpturen en grafieken... Bij Flanders Auctions zijn schilderijen en dergelijke beeldende kunsten een vaste categorie in de veilingen. Heb je stukken die je wenst te verkopen, of ben je op zoek naar specifieke objecten om het interieur te vervolledigen? Neem dan contact op met onze Sales Specialisten.

Recente succesverkopen zijn inclusief
• Salvador Dali's 'Dix Recettes d'Immortalité', verkocht voor 13.750,00 euro,
• The Forest at Dusk by Léon Germain Pélouse, verkocht voor een totaalbedrag van 10.000,00 euro,
en tal van topwerken en niet gesigneerde stukken uit verschillende stromingen.

Enkele referenties zijn Salvador Dali, Andy Warhol, Keith Haring, Roger Raveel, Atila, Moke, James Ensor, Karel Appel, Constant Montald, Pal Horvath, Ribbeling, Albert Saverys, Koen Scherpereel en vele anderen.

Komende veiling

Alexandre TIELENS (1868-1959) 'Bloemenboeket', olie op doek.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Keith HARING (1958-1990)(attr.) 'Winthrop Street' een gehandtekend bord uit de New Yorkse metro. 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Kippen' een schilderij, olie op doek.
Schattingsprijs: € 250 - 350
Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.
Schattingsprijs: (Nader te bepalen)
Guillaume MICHIELS (1909-1997) 'Interieur van de kapel' een schilderij, olie op doek.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.
Schattingsprijs: € 300 - 500
'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500

Behaalde resultaten

Herman BROOD (1946-2001) 'Friends' acryl op doek. 1996 (100 x 80 cm)
Verkocht: € 2.000 (totaalprijs)
Paul SCHOUTEN (1860-1922) een schilderij van twee koeien. Olie op doek.
Verkocht: € 188 (totaalprijs)
Een uitzonderlijk schilderij van De Antwerpse school, Het laatste avondmaal, olie op paneel. Naar Pieter De Witte
Verkocht: € 3.000 (totaalprijs)
Léon ZACK (1892-1980) 'Twee Personages' een mixed media op papier. (13 x 19 cm)
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Armand DE BEUL (1874-1953) 'Zolder' een Interieur schilderij, olie op doek. (56 x 38cm)
Verkocht: € 125 (totaalprijs)
Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) 'bloemoffer' een schilderij met naakte dame en bloemen, olie op doek. Onderaan geme (100 x 82
Verkocht: € 1.188 (totaalprijs)
Léo HERRMANN (1853-1927)
Verkocht: € 531 (totaalprijs)
Louis ARTAN (1837-1890) 'Marine' een schilderij, olie op paneel. (31 x 23,5 cm)
Verkocht: € 375 (totaalprijs)

Geïnteresseerd om Schilderijen te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.