Schilderijen kopen & verkopen bij Flanders Auctions

Aquarellen, tekeningen, schilderijen, Old Masters, sculpturen en grafieken... Bij Flanders Auctions zijn schilderijen en dergelijke beeldende kunsten een vaste categorie in de veilingen. Heb je stukken die je wenst te verkopen, of ben je op zoek naar specifieke objecten om het interieur te vervolledigen? Neem dan contact op met onze Sales Specialisten.

Recente succesverkopen zijn inclusief
• Salvador Dali's 'Dix Recettes d'Immortalité', verkocht voor 13.750,00 euro,
• The Forest at Dusk by Léon Germain Pélouse, verkocht voor een totaalbedrag van 10.000,00 euro,
en tal van topwerken en niet gesigneerde stukken uit verschillende stromingen.

Enkele referenties zijn Salvador Dali, Andy Warhol, Keith Haring, Roger Raveel, Atila, Moke, James Ensor, Karel Appel, Constant Montald, Pal Horvath, Ribbeling, Albert Saverys, Koen Scherpereel en vele anderen.

Komende veiling

Schattingsprijs: € 400 - 600
Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Jozef BOSSAERT (1915-2006)  'De Vervloekte Boom II' 1979.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Martin WALLAERT (1944) 'Huyze Lozer' olie op doek, Latemse School
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.
Schattingsprijs: € 150 - 250

Behaalde resultaten

J. DEMEYER (XX) Een schilderij van een clown, olie op doek
Verkocht: € 63 (totaalprijs)
Gustave SOREL (1905-1981) 'Stadszicht' Waterverf op papier. (36 x 27cm)
Verkocht: € 188 (totaalprijs)
Franz VAN GENESEN (1887-1945) zeezicht met schepen, olie op doek.
Verkocht: € 175 (totaalprijs)
Pierre Louis Joseph DE CONINCK (1828-1910)(attr.) Portret van Sint Libertus, olie op doek. 19de eeuw.
Verkocht: € 350 (totaalprijs)
Alfred VERWEE (1838-1895) 'Koeien bij de drinkpoel' olie op doek. (W:82 x H:60 cm)
Verkocht: € 1.000 (totaalprijs)
Geen handtekening gevonden, een paar genretaferelen, 18de-19de eeuw. Olie op doek.
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Charles BOLAND (c.1850-?) 'Le Loup et L'agneau' olie op doek. (86 x 96cm)
Verkocht: € 500 (totaalprijs)
Geen handtekening gevonden, een antiek stilleven met een kerkuil, helm, zwaard en boek. Olie op doek.
Verkocht: € 200 (totaalprijs)

Geïnteresseerd om Schilderijen te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.