Schilderijen kopen & verkopen bij Flanders Auctions

Aquarellen, tekeningen, schilderijen, Old Masters, sculpturen en grafieken... Bij Flanders Auctions zijn schilderijen en dergelijke beeldende kunsten een vaste categorie in de veilingen. Heb je stukken die je wenst te verkopen, of ben je op zoek naar specifieke objecten om het interieur te vervolledigen? Neem dan contact op met onze Sales Specialisten.

Recente succesverkopen zijn inclusief
• Salvador Dali's 'Dix Recettes d'Immortalité', verkocht voor 13.750,00 euro,
• The Forest at Dusk by Léon Germain Pélouse, verkocht voor een totaalbedrag van 10.000,00 euro,
en tal van topwerken en niet gesigneerde stukken uit verschillende stromingen.

Enkele referenties zijn Salvador Dali, Andy Warhol, Keith Haring, Roger Raveel, Atila, Moke, James Ensor, Karel Appel, Constant Montald, Pal Horvath, Ribbeling, Albert Saverys, Koen Scherpereel en vele anderen.

Komende veiling

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jules BAHIEU (1847-1916) 'De Schaapschuur'. (W:65,5 x H:49,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 150 - 250
Roland DEVOLDER (1938) 'Engelen'. (W:29 x H:39 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
José CABALLERO (1916-1991) 'A Astride Leaning Torso' 1974. (W:126 x H:196 cm)
Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000
August 'SEDLACEK' STEPHAN (1868-1936) 'Preparing for the hunt'. (W:142 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600

Behaalde resultaten

Charles LANGENBICK (1873-1943) 'Marine' olie op paneel. (W: 27 x H: 15 cm)
Verkocht: € 150 (totaalprijs)
Piet VAN DEN BUYS (1935) 'Boer met zeis' olie op doek (W:68 x H:58 cm)
Verkocht: € 138 (totaalprijs)
MERIAN (XIX) 'Handwerkende dame' een schilderij, olie op doek (38 x 46 cm)
Verkocht: € 188 (totaalprijs)
Flore VINDEVOGEL-GELEEDTS (1866-1938) Een kleurrijk bloemenstilleven, olie op doek. 1898.
Verkocht: € 625 (totaalprijs)
Leon ENGELEN (1943) 'Geiten' olie op doek. (W: 35 x H: 40 cm)
Verkocht: € 275 (totaalprijs)
Léo VAN DER SMISSEN (1900-1966) 'Het Pad' een schilderij, olie op doek. 1935. (65 x 55 cm)
Verkocht: € 100 (totaalprijs)
Barend Cornelis KOEKKOEK (1803-1862)(attr.) 'Boszicht met schapen en koeien' olie op doek. (W:23 x H:30 cm)
Verkocht: € 400 (totaalprijs)
Onleesbaar gesigneerd, een antiek schilderij: 'Zicht op een bos'. 18de/19de eeuw. Toegeschreven aan Koekoek
Verkocht: € 750 (totaalprijs)

Geïnteresseerd om Schilderijen te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.