Schilderijen kopen & verkopen bij Flanders Auctions

Aquarellen, tekeningen, schilderijen, Old Masters, sculpturen en grafieken... Bij Flanders Auctions zijn schilderijen en dergelijke beeldende kunsten een vaste categorie in de veilingen. Heb je stukken die je wenst te verkopen, of ben je op zoek naar specifieke objecten om het interieur te vervolledigen? Neem dan contact op met onze Sales Specialisten.

Recente succesverkopen zijn inclusief
• Salvador Dali's 'Dix Recettes d'Immortalité', verkocht voor 13.750,00 euro,
• The Forest at Dusk by Léon Germain Pélouse, verkocht voor een totaalbedrag van 10.000,00 euro,
en tal van topwerken en niet gesigneerde stukken uit verschillende stromingen.

Enkele referenties zijn Salvador Dali, Andy Warhol, Keith Haring, Roger Raveel, Atila, Moke, James Ensor, Karel Appel, Constant Montald, Pal Horvath, Ribbeling, Albert Saverys, Koen Scherpereel en vele anderen.

Komende veiling

Hiroshi YOSHIDA (1876-1950) 'Chionin Temple Gate'
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Russische Feestdagenicoon met 12 Orthodoxe feesten, Jezus Christus met Engelen, Faux Email. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Dame met grote hoed'
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Dame'
Schattingsprijs: € 150 - 250
Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'
Schattingsprijs: € 300 - 500
Dirk BAKSTEEN (1886-1971) 'De hoeve van Staes' 1929.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'De Baai van Capri'
Dominique D'ORANGE (1948) 'Le Jardin' 1996.
Schattingsprijs: € 500 - 600

Behaalde resultaten

Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olieverf op paneel. (34 x 27 cm)
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Keith HARING (1958-1990)(naar) een kleurendruk. (W: 107 x H: 89 cm)
Verkocht: € 325 (totaalprijs)
Yves RHAYE (1936-1995) een collectie van 3 lithografieën.
Verkocht: € 125 (totaalprijs)
Paul MORCHAIN (1876-1939) een zeilboot in de haven, olie op doek.
Verkocht: € 625 (totaalprijs)
Charles BOLAND (1850-?) le loup et l'agneau
Verkocht: € 688 (totaalprijs)
Anton HEIJBOER (1924-2005) 'Kip' waterverf op papier. (W:60 x H:68 cm)
Verkocht: € 250 (totaalprijs)
Henry MARK (XX) 'Stella', een schilderij van een paard en hond, olie op doek.
Verkocht: € 625 (totaalprijs)
Een portret van een moeder met twee kinderen, rijkelijk gedecoreerd
Verkocht: € 688 (totaalprijs)

Geïnteresseerd om Schilderijen te verkopen bij Flanders Auctions?

Laat uw gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op.