Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olieverf op paneel. (34 x 27 cm)

Hamerprijs: € 200

Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olieverf op paneel.

Hélène DE REUSE (1892-1979)

34 cm

27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

570

10465

Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340