Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olieverf op paneel. (34 x 27 cm)
Hamerprijs: € 200
Hélène DE REUSE (1892-1979) |
Titel | Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olieverf op paneel. (34 x 27 cm) |
Breedte/diepte | 34 cm |
Hoogte | 27 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 570 |
Lot ID | 10465 |
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Albert SAVERYS (1886-1964) 'Reigers aan de vijver'. (W:145 x H:120 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800