Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)
Lot 829

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons. Eerste heft 20ste eeuw.

19 x 37,5 x 11 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

829

10200

Een collectie van 2 witte beelden van Heilge Vincentius, gemaakt uit plaaster. (H:105cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een art deco ciborie 'Viatorum Ecce Panis' en gemaakt uit verguld zilver (H:25cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een houtsculptuur met biscuit Corpus Christi, afgewerkt met een spiegeltje en een engel. (H:71cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 3 ciborie, een kelk en 4 hostieschalen (H:32cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Franz Xaver HELLNER (1819-1901) Een uitzonderlijke neogotische torenmonstrans gemaakt uit verguld zilver (H:62cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Geen handtekening gevonden 'Le Royaume de dieu est proche' een schilderij, olie op paneel in neogotische stijl. (147 x 88 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een missaal staander gemaakt uit koper, versierd met mythologische figuren, fleur de lis. (H:38cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200