Verras me
Terug naar account
Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)

Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 200

Omschrijving van het lot


Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons. Eerste heft 20ste eeuw.
Product details
Titel

Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)

Afmetingen

19 x 37,5 x 11 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

829

Lot ID

10200

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)
Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)
Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)
Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)
Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)
Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)
Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)
Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)
Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)
Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)
Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons (H:11cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120

RELIGIEUS
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 250 - 350

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300