Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.

Hamerprijs: € 3.000

81 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.750

Lot nummer

434

9979

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijs met kuikens' gepatineerd brons. 1877.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. Circa 1980.

Jules MOIGNIEZ (1835-1894) 'Feeding Time' gepatineerd brons

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Fazant met kuikens' verzilverd brons. 1864.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Gevecht' gepatineerd brons. 1867.

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Wie jaagt mij zo voort, De ikzelf, Die op mijn rug rijdt' terracotta

Schattingsprijs: € 300 - 500

After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijzen' gepatineerd brons.