Verras me
Terug naar account
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.

Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.

Dit stuk werd verkocht op 17.11.2021
Hamerprijs: € 3.000

Omschrijving van het lot


Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Product details
Titel

Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.

Hoogte

81 cm

Veilingsdatum

17/11/2021 - 18/11/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.750

Lot nummer

434

Lot ID

9979

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937. 

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000