Louis TIMMERMANS (1846-1910) 'Marine'. Olie op paneel (27 x 20,5 cm)

Hamerprijs: € 340

Louis TIMMERMANS (1846-1910) 'Marine' olie op paneel

Geschiedenis: Met een certificaat van Galerie Robert Finck te Brussel, gedateerd 1973.

27 cm

20,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

638

9971

Louis TIMMERMANS (1846-1910)

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Twee Figuren'. (W:104 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Gustav KLIMT (1862-1918) '25 drawings selected and interpreted by Alice Strobl', volledig. (L:61 x W:44 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Twee Etsen'. (W:15,8 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'. (W:50 x H:60,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900