Leonor FINI (1907-1996) Een gekleurde litho van 7 katten, gemerkt Epreuve D'artiste. (76 x 54 cm)
Hamerprijs: € 150
Leonor FINI (1907-1996) |
Titel | Leonor FINI (1907-1996) Een gekleurde litho van 7 katten, gemerkt Epreuve D'artiste. (76 x 54 cm) |
Breedte/diepte | 76 cm |
Hoogte | 54 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 635 |
Lot ID | 9960 |
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300