Leonor FINI (1907-1996) Een gekleurde litho van 7 katten, gemerkt Epreuve D'artiste. (76 x 54 cm)

Hamerprijs: € 150

Leonor FINI (1907-1996) Een gekleurde litho van 7 katten, gemerkt Epreuve D'artiste.

Leonor FINI (1907-1996)

76 cm

54 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

635

9960

Leonor FINI (1907-1996) Een gekleurde litho van 7 katten, gemerkt Epreuve D

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Eric KENGEN (1952) 'Zonder titel'. (W:150 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Boerderij landschap'. (W:120 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roland DEVOLDER (1938) 'Vier etsen'. (W:34,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op Venetië, Italië' 1930. (W:75 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300