Jef TUERENHOUT VAN (1926-2006) een litho gemerkt Epreuve D'artiste. (58 x 80 cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Jef TUERENHOUT VAN (1926-2006) een litho gemerkt Epreuve D'artiste. (58 x 80 cm) |
Breedte/diepte | 58 cm |
Hoogte | 80 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 507 |
Lot ID | 9934 |
Een decoratief schilderij 'Christus met een heilig hart' olie op doek. (W:81 x H:102 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Julien CÉLOS (1884-1953) 'Beaumont sur l'Oise (France)'. (W:41 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300