Een mid-century salontafel 'Slide' gemaakt door Maison Jansen, gemaakt uit verguld metaal en glas.

Hamerprijs: € 550

conditie: gebruikssporen aan de vergulding.

108 x 108 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

850

9798

Een mid-century salontafel

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 240 - 340

Herbert HIRCHE (1910-2002) 'Barwagen'. (L:44 x W:75 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote dineertafel, resine Korintisch kapiteel, 8 metalen stoelen. (H:72 x D:180 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200