Een buste van een haan, gemaakt uit kristal en gemerkt Lalique France
Hamerprijs: € 120
Titel | Een buste van een haan, gemaakt uit kristal en gemerkt Lalique France |
Afmetingen | 8 x 17 x 18 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 355 |
Lot ID | 9709 |
Drie geslepen en gekleurde kristallen vazen, waarvan de grootste getekend Val Saint Lambert. (H:28 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Val Saint Lambert, model Jupiter, gekleurd en geslepen kristal. (H:39 x D:20 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal. (H:23 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250