een bloemenschilderij, olie op doek, en gesigneerd 'Flore Vindevogel Geleedts' (attr.) (45 x 30 cm)

Hamerprijs: € 140

Een bloemenschilderij 'Les Bluets', olie op doek, en gesigneerd 'Flore Vindevogel Geleedts' (attr.)

45 cm

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

550

9498

een bloemenschilderij, olie op doek, en gesigneerd

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'. (W:50 x H:60,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alphons VERMEIR (1905-1994) 'Straatzicht onder avondlicht' 1962. (W:79 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Hugo CLAUS (1929-2008) 'Twee Figuren'. (W:24 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Naar de kerk'. (W:67 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300