een bloemenschilderij, olie op doek, en gesigneerd 'Flore Vindevogel Geleedts' (attr.) (45 x 30 cm)
Hamerprijs: € 140
Titel | een bloemenschilderij, olie op doek, en gesigneerd 'Flore Vindevogel Geleedts' (attr.) (45 x 30 cm) |
Breedte/diepte | 45 cm |
Hoogte | 30 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 550 |
Lot ID | 9498 |
Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Alphons VERMEIR (1905-1994) 'Straatzicht onder avondlicht' 1962. (W:79 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340