Oswald TIEBERGHIEN (1936)(attr.) Een vaas gemaakt uit rood en zwart geglazuurde keramiek

Hamerprijs: € 150

Oswald TIEBERGHIEN (1936)(attr.) Een vaas gemaakt uit rood en zwart geglazuurde keramiek en waarschijnlijk gemaakt door Oswald Tieberghien.

Oswald TIEBERGHIEN (1936-2024)

37 cm

10,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

914

9479

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Hollywood Regency stijl barwagen, bijzettafel en twee kandelaars. (L:52 x W:97 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herbert HIRCHE (1910-2002) 'Barwagen'. (L:44 x W:75 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500