Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een vaas gemaakt uit keramiek en gemerkt Perignem.

Hamerprijs: € 80

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

16 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

901

9470

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Patrice MAFFEI (1945) 'Comete' salontafel. (H:31 x D:82 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 150 - 250