Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een schaaltje met handvaten en rode glazuur, gemerkt Perignem.
Hamerprijs: € 50
Artiesten | |
Titel | Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een schaaltje met handvaten en rode glazuur, gemerkt Perignem. |
Afmetingen | 15 x 20 x 6 cm |
Diameter | 15,5 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 63 |
Lot nummer | 898 |
Lot ID | 9451 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300