Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) een schaaltje met handvaten en rode glazuur, gemerkt Perignem.

Hamerprijs: € 50

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

15 x 20 x 6 cm

15,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

898

9451

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Albert STOLL (XX) Drie stoelen, voor Giroflex. (L:53 x W:53 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600