Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een beeld van een hert, gemaakt voor Amphora.

Hamerprijs: € 160

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een beeld van een hert, gemaakt voor Amphora. Niet gemerkt. Bakfout in de glazuur.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

9 x 26 x 16 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

893

9437

Deknudt, twee spiegels. Verguld hout. (W:79 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Luigi MASSONI (1930-2013) 'Marconi' acryl, hout en metaal. 1962. (L:19 x W:19 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar bijzettafels in de stijl van Maison Jansen. (L:34 x W:34 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300