Jan NOLF (1931-1999) Een collectie van 2 schalen met rode glazuur, waarvan 1 gemerkt.

Hamerprijs: € 120

Jan NOLF (1931-1999) Een collectie van 2 schalen met rode glazuur, waarvan 1 gemerkt. Rode schaal: 28 x 24 x 9 cm, oranje schaal: 36 x 35 x 8 cm

24 x 28 x 9 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

910

9432

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Herbert HIRCHE (1910-2002) 'Barwagen'. (L:44 x W:75 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200