Een beeld van een Oosterse dame met Sheng muziekinstrument. het beeld is gemerkt 18k en gemaakt uit 18 karaat goud

Hamerprijs: € 8.000

Een beeld van een Oosterse dame met Sheng muziekinstrument. het beeld is gemerkt 18k en gemaakt uit 18 karaat goud. Versierd met filigraan, stenen , email en jade. Het beeld is gemonteerd op een sokkel gemaakt uit hardhout en versierd met koper inlegwerk. Totaalgewicht zonder basis 338,90g. Afmeting zonder de sokkel.

21,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 10.000

Lot nummer

136

9377

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Chinese vaas met decor van Kippen en Flora. (H:59 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vazen en een schaal, Japans Imari porselein. (H:25 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500