Een beeld van een Oosterse dame met Sheng muziekinstrument. het beeld is gemerkt 18k en gemaakt uit 18 karaat goud
Hamerprijs: € 8.000
Titel | Een beeld van een Oosterse dame met Sheng muziekinstrument. het beeld is gemerkt 18k en gemaakt uit 18 karaat goud |
Hoogte | 21,5 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 10.000 |
Lot nummer | 136 |
Lot ID | 9377 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 500 - 700