Een schaal versierd met cloisonné brons en handgeschilderd porselein. Waarschijnlijk Sèvres, 19de eeuw.

Hamerprijs: € 600

Een schaal versierd met cloisonné brons en handgeschilderd porselein. Waarschijnlijk een sèvres plaquette, gemerkt 'Femme assise amour debout cage', 19de eeuw.

Conditie: Restauratie aan porselein.

4 x 24 x 37,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

1016

9376

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300