Een groot Goebel Hummel beeldje van een kind, gemerkt nummer 84/5.

Hamerprijs: € 200

15 x 12 x 32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

454

9243

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijf beelden, kunstbrons, Circa 1900. (H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600