Een Chinese koro met deksel, gemaakt uit jade op een staander.
Hamerprijs: € 300
Titel | Een Chinese koro met deksel, gemaakt uit jade op een staander. |
Afmetingen | 10 x 16,5 x 21 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 141 |
Lot ID | 9167 |
Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese pot, Wuchai met decor van vruchten en bloesems. (H:31 x D:25 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500